GOSPODARKA NISKOEMISYJNA

Data 2014/11/28 15:56:49 | Temat: 

Dnia 25.11.2014 r. w sali sesyjnej im. Stefana Wojciecha Trąmpczyńskiego w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się szkolenie z zakresu „Gospodarki niskoemisyjnej w perspektywie finansowej 2014-2020”.

Szkolenie zorganizowane zostało przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz specjalistyczną firmę szkoleniową przy współpracy Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.

W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele urzędów miast i gmin z Powiatów Gnieźnieńskiego i Wrzesińskiego. Prelekcję wygłosił dr inż. Bartosz Melcer - wykładowca akademicki w obszarze ochrony środowiska, doświadczony konsultant w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, odnawialnych źródeł energii, audytor wewnętrzny w zakresie certyfikowania powyższych systemów zarządzania. Tematyka szkolenia obejmowała zagadnienia związane z gospodarką niskoemisyjną w kontekście nowej perspektywy finansowej 2014-2020 oraz aktualne wyzwania i konsekwencje cywilizacyjne w zakresie gospodarki niskoemisyjnej.

Mając na uwadze powyższe udział w szkoleniu z całą pewnością przybliżył uczestnikom zagadnienia w zakresie dotyczącym planowania energetycznego i rozwoju gospodarki niskoemisyjnej.
Ten artukul pochodzi z serwisu Starostwo Powiatowe - Wydział Ochrony Środowiska
http://naszesrodowisko.pl

Oto bezposredni odnosnik do tej publikacji:
http://naszesrodowisko.pl/article.php?storyid=282&topicid=1