Konkurs POSESJE, ZAGRODY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO W BARWACH LATA rozstrzygnięty!

Data 2012/10/24 13:00:00 | Temat: 

 
              W dniu 23.10.2012 r. podczas konferencji dotyczącej tradycyjnej ochrony roślin i inżynierii genetycznej w rolnictwie oraz zdrowia środowiskowegonastąpiło ogłoszenie wyników i uhonorowanie uczestników konkursu „Posesje, zagrody Powiatu Gnieźnieńskiego w barwach lata”.

Uroczystego podsumowania konkursu i odczytania protokołu z posiedzenia komisji konkursowej dokonała przewodnicząca komisji - Alina Kujawska – Matanda, gratulując uczestnikom pomysłowego prowadzenia ogrodu i pasji w tworzeniu atrakcyjnego przyrodniczo miejsca wypoczynku.

Komisja Konkursowa przyznała 4 nagrody główne i 9 wyróżnień:

I miejsce - Aleksander Kujawski ,

II miejsce –Beata i Grzegorz Rakowscy,

III miejsce –Grażyna Wala oraz Hanna Sudoł.

Wyróżnienia:

- Mirandolina Andrzejewska,

- Katarzyna Bielecka,

- Wojciech i Maria Brykczyńscy,

- Anna Damian,

- Danuta Derezińska,

- Krzysztof Kłosin,

- Elżbieta Michalak,

- Waldemar Pomorski,

- Jadwiga Tarnogrodzka.

Nagrodami w konkursie były bony o wartości 500 zł za I miejsce, 300 zł za II miejsce i 200 zł za III miejsce na zakup akcesoriów ogrodniczych i roślin ozdobnych, a wyróżnieni otrzymali wyjątkowe ozdobne krzewy – rododendrony.

Gratulacje składali i nagrody uczestnikom konkursu wręczali: Starosta Gnieźnieński – Dariusz Pilak, Wicestarosta Gnieźnieński – Robert Andrzejewski, Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Alina Kujawska – Matanda.

Z całą pewnością można stwierdzić, że konkurs ukazał ciekawe i estetyczne zagospodarowanie posesji, zagród znajdujących się na terenie miast i gmin Powiatu Gnieźnieńskiego oraz uhonorował tych właścicieli, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do ukształtowania korzystnego wizerunku regionu.

Zdjęcia najładniejszych posesji można obejrzeć w holu budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10 do dnia 5.11.2012 r.

Konkurs został zrealizowany w ramach przedsięwzięcia pn. Podnoszenie świadomości proekologicznej mieszkańców oraz propagowanie i realizacja zasad zrównoważonego rozwoju poprzez konkursy i inne imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną” i dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

 

 

 

 
Ten artukul pochodzi z serwisu Starostwo Powiatowe - Wydział Ochrony Środowiska
http://naszesrodowisko.pl

Oto bezposredni odnosnik do tej publikacji:
http://naszesrodowisko.pl/article.php?storyid=207&topicid=1